ostadsalam

آغاز به كار دومين هفته بين‌المللي پرفورمنس در دانشگاه تهران

آغاز به كار دومين هفته بين‌المللي پرفورمنس در دانشگاه تهران

به گزارش روابط‌عمومي دانشگاه تهران، دومين هفته پژوهشي اجرايي پرفورمنس ايران با حضور دكتر مجيد سرسنگي، پرفسور كريستين بيه، دكتر كارل وان هاسبورك، دكتر مورل، دكتر ندا شاهرخي، اميرحسين حريري و با پيام ويدئويي ريچارد شكنر در تالار امير كبير، دانشگاه تهران افتتاح شد.

در ابتداي اين مراسم، دكتر مجيد سرسنگي معاون فرهنگي دانشگاه تهران، ضمن خوش‌آمدگويي به حاضران و قدرداني از دست‌اندركاران اين برنامه، گفت: «غالب كساني كه در اين مراسم حضور دارند يا دانشجو هستند يا بودند و يا خواهند شد در نتيجه فصل مشترك همه ما صفت دانشجويي است، در نتيجه به نكاتي در خصوص وضعيت تئاتر دانشگاهي اشاره مي‌كنم؛ سال‌ها است كه من اين نكات را مي‌گويم و به مصداق «آنچه البته به جايي نرسد فرياد است»، ظاهراً اين گفتن با نگفتن ما هيچ تفاوتي هم نمي‌كند اما به نظرم مي‌رسد جريان تئاتر دانشجويي ما در سال‌هاي اخير با يك انحراف جدي رو به رو شده است. انحرافي كه آن را از هويت اصلي دانشجويي منفك كرده و بيشتر تبديل به يك مقلد از جريانات تئاتري شبه حرفه‌اي در ايران، تبديل كرده است. اينكه مي‌گويم شبه حرفه‌اي به اين دليل است كه اعتقاد دارم ما متأسفانه حتي در حوزه تئاتر حرفه‌اي هم خيلي توفيق نداشتيم هر چند كه افرادي ادعا مي‌كنند حرفه‌اي تئاتر هستند، غير از چند گروه كه در اين سال‌ها به صورت جدي كار كرده‌اند و مي‌توان به آنها گروه تئاتر حرفه‌اي گفت، جريان حرفه‌اي نيز توفيقي نداشته است.»

منبع:http://ut.ac.ir/fa/news/4641

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تدريس خصوصي زبان انگليسي, تدريس خصوصي تافل,تدريس خصوصي آيلتس  و... آرزوي موفقيت در اين سمينار را دارد.برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي زبان آلماني، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۸:۰۹ توسط:ostadsalam موضوع:

بيش از 2 ميليون دانش آموز تحت پوشش آموزش‌هاي كارآفريني قرار گرفته‌اند

علي زرافشان:

بيش از 2 ميليون دانش آموز تحت پوشش آموزش‌هاي كارآفريني قرار گرفته‌اند

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش گفت: بيش از 2 ميليون دانش آموز تحت‌ پوشش آموزش‌هاي كارآفريني قرار گرفته‌اند.

به گزارش گروه آموزش خبرگزاري برنا، علي زرافشان درآيين رونمايي از  «طرح ايران مهارت» كه در سالن 17 شهريور وزارت تعاون، كارواموراجتماعي و با حضور وزير آموزش وپرورش برگزار شد، اظهاركرد: موضوع آموزش مهارت‌ها به عنوان يك مطالبه ملي در سطوح مختلف جامعه مطرح است ورهبر معظم انقلاب و رئيس جمهور محترم نيز براين موضوع تأكيدكرده‌اند.

وي افزود: باتوجه به وجود فارغ التحصيلان فاقد شغل در جامعه، آموزش مهارت‌هاي مختلف در مدارس موضوعي اجتناب ناپذير است و تحقق اقتصاد مقاومتي نيز متأثر از ارائه آموزش مهارت‌هاي حرفه‌اي براي دانش آموزان است

زرافشان تصريح كرد: براساس آنچه كه در سند تحول بنيادين و درس ملي آمده است، آموزش مهارت‌هاي زندگي و.تدريس خصوصي و مهارت‌هاي شغلي موردتأكيد است و به همين منظور ماكتي از شايستگي‌هاي مختلف را ترسيم و براي استفاده دانش آموزان در طول 12 سال تحصيلي ارائه شده است.

وي ادامه داد: درس كار و فناوري در پايه ششم دوره ابتدايي به صورت تلفيقي ارائه مي شود و پودمان هايي را براي آشنايي دانش آموزان با مهارت ها، آموزش داده مي‌شود.

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش از تحصيل 38 درصد دانش آموزان دوره دوم متوسطه در هنرستان‌هاي فني‌وحرفه‌اي وكاردانش خبرداد و افزود: بيش از 2 ميليون دانش آموز تحت پوشش آموزش‌هاي كارآفريني قرار دارند و امروزه شاهد راه اندازي بازارچه‌هاي كسب و كار توسط هنرجويان هستيم.

وي ادامه داد: طبق آنچه در سند تحول و درس ملي آمده است، ‌مديرمدرسه مسئول تأمين وتوسعه محيط يادگيري و همچنين خلق موقعيت‌هاي تربيتي و آموزشي در مدرسه است

منبع:http://www.bornanews.ir

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تخصصي تدريس خصوصي,كلاس آنلاين,تدريس خصوصي زبان انگليسي,تدريس خصوصي زبان آلماني و ... براي تمامي دانش آموزان آرزوي موفقيت دارد.برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي زبان آلماني، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۰:۳۸ توسط:ostadsalam موضوع:

روز جهاني پست مبارك

روز جهاني پست مبارك

17 مهر ماه برابر با 9 اكتبر روز جهاني پست نامگذاري شده است.

در طول قرون ۱۷ و ۱۸ ميلادي مبادلات مرسولات پستي از طريق قرادادهاي دوجانبه، بين كشورها صورت

مي‌گرفت. اين روند در قرن ۱۹ ميلادي به علت روند رو به توسعهٔ تجارت و بازرگاني بين‌المللي چندان كارآمد

نبود و نياز به تأسيس يك سرويس خدمات پستي جهاني به شدت احساس مي‌شد. از سوي ديگر اصلاحات

ملي و داخلي كشورها بر عملياتي شدن تأسيس اين اتحاديه تأثير فراواني گذاشت. در انگلستان

 رولند هيل توانست سيستمي را در پست راه بياندازد كه به وسيلهٔ آن مخارج حمل مرسولات پستي بايد از

 پيش پرداخته مي‌شد. در ۱۸۶۳ در ادامهٔ روند اصلاحات مونتگمري بلير، رئيس ادارهٔ پست ايالات متحده آمريكا

كنفرانسي را با دعوت از نمايندگان ۱۵ كشور اروپايي و آمريكايي در پاريس ترتيب داد. كشورهاي شركت‌كننده

در اين كنفرانس حيطهٔ اختياراتشان بسيار محدود بود و به دليل عدم وجود يك سازمان بين‌المللي پستي صرفا

 توانستند چند اصول كلي و عمومي، راجع به موافقت‌نامه‌هاي دوجانبه سرويس‌هاي پستي وضع كنند.

هاينريش ون استفان، مديركل پست كنفدراسيون آلمان شرقي توانست طرح اتحاديه جهاني پست را تنظيم

كند. بر اساس طرح پيشنهادي او نمايندگان ۲۲ كشور در اولين كنگره پستي جهان كه از سوي دولت سوئيس

تشكيل شده بود، گرد هم آمدند. در ۹ اكتبر ۱۸۷۴ بر اساس معاهده برن، اتحاديهٔ عمومي پست‌ها تأسيس

شد. اعضاي اين اتحاديه در طول ۳ سال به شدت افزايش يافت و به همين دليل در ۱۸۷۸ عنوان اتحاديهٔ

 عمومي پست‌ها به اتحاديهٔ جهاني پست تغيير نام يافت پس از تأسيس سازمان ملل متحد در ۱۹۸۴ به

عنوان يكي از مؤسسات تخصصي وابسته به سازمان ملل مطرح شد۹ اكتبر ۱۸۷۸، سال‌روز تأسيس

اتحاديهٔ جهاني پست هر سال گرامي داشته مي‌شود. اين روز به طور رسمي توسط قطعنامه مصوب

 كنگره توكيو، ۱۹۶۹ به عنوان روز جهاني پست نام‌گذاري شد.

منبع: https://fa.wikipedia.org

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تدريس خصوصي, كلاس آنلاين,كلاس مجازي ,

 هزينه تدريس خصوصي  و ... اين روز را تبريك عرض مي نمايد.

 برچسب: تدريس خصوصي، هزينه تدريس خصوصي، كلاس آنلاين، كلاس مجازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۱:۲۲ توسط:ostadsalam موضوع:

راهكارهاي مادر خلاق براي كودك بازيگوش

يكي از فاكتورهايي كه امروزه در گزينش مدرسه ها، از ديد والدين در نظر گرفته مي شود، خلاق بودن آموزشهايي است كه در مدارس به دانش آموزان مي دهند.

سالها پيش زماني كه دانش آموز مدارس ابتدايي و راهنمايي بودم، آموزشها چيزي فراتر از آنچه در كتابهاي درسي وجود داشت، نبود. زنگهاي هنر نيز در اوج خلاقيت و با حضور معلمهاي اجتماعي يا زبان انگليسي كه به جاي معلم هنر سرِ كلاس حاضر مي شدند به كشيدن طرحهاي كليشه اي و تكراري طبيعت بي جان مي گذشت. هيچ خلاقيتي وجود نداشت! انگار خلق كردن و خلاق بودن، شكستن خطوط پر رنگ قانونها بود.

اما با گذر زمان، همه چيز عوض شده است. خودِ من به عنوان يك مادر، به دنبال كشف خلاقيت در فرزندانم هستم. اگر كاري را دوبار به يك روش انجام بدهند، نگران مي شوم كه پس خلاقيتش كجا رفته؟ چرا همه اش تكرار؟!

اما بهتر است بدانيم كه گرچه خلاقيت به نظر جنبه وراثتي دارد، اما كودكان در بسياري موارد مي آموزند كه خلاق باشند.

در نظر بگيريد مادري را كه سرِ سفره، غذاي فرزندش را برايش در بشقاب مي ريزد. غذا باب ميل كودك نيست و بهانه گيري شروع مي شود. مادر خلاق قبل از بهانه گيري و با توجه به شناختي كه از فرزندش دارد، غذا را به شكل بامزه اي در بشقاب سرو مي كند. براي غذا چشم و دهان مي گذارد و يا با گفتن داستانهاي بامزه كودك را به خوردن ترغيب مي كند.

اما مادر غير خلاق شروع مي كند به تهديد كردن." اگر غذا نخوري سفره را جمع مي كنم ". " اگر نخوري مريض مي شوي ". " به پدرت مي گم كه اذيتم مي كني ". و... .

اين كودك هيچوقت نمي آموزد براي حل مشكلش راه حلي پيدا كند. هميشه با فكر كردن به عاقبت خراب كارها، انگيزه خود را از دست خواهد داد.

مادرها مخصوصا به خاطر حضور بيشتري كه در كنار فرزندانشان دارند و يا به واسطه پيوند عاطفي عميقي كه با كودك خود دارند، به راحتي مي توانند در خانه به يك معلم خصوصي تبديل شوند و در يك كلاس خصوصي با به كار گيري روشهاي خلاق، مهارتهاي بسياري را به آنها بياموزند.

اغلب والدين، عليرغم سطح تحصيلات بالايي كه دارند از برقراري رابطه خلاق با فرزندشان عاجزند. اين پدر و مادرها نيازمند آموزش مباني تعليم و تربيت و مهارتهاي رفتار با كودكان هستند.

باز كودكي را در نظر داشته باشيد كه از انتظار كشيدن در مطب دكتر كلافه شده و شيطنت كرده يا نق مي زند. مادري كه در رفع نيازهاي فرزندش مهارت دارد و به اصطلاح خلاق است، كيفش را باز مي كند و چون اين اتفاقات را قبلا پيش بيني كرده، يك دفتر و تعدادي مداد رنگي در اختيار كودك مي گذارد. كودك خوشحال از اينكه كار جديدي براي انجام دادن پيدا كرده، با نقاشي سرگرم مي شود. اين كودك مي آموزد كه هر وقت اوضاع بر وفق مرادش نيست، به دنبال آرام كردن فضا باشد. اما مادر غير خلاق يا آموزش نديده در اين شرايط بحراني! تعادل اعصابش را از دست مي دهد. مدام با كودكش مي جنگد، لحنش پرخاشگرانه و تهديد آميز است. كودك باهوش نيز به بازي با مادرش ادامه مي دهد و داستان به جاهاي باريك مي كشد.

براي پدر و مخصوصا مادر خلاق، مهم اين است كه فرزندشان بتواند در مشكلات ريز و درشتي كه با آنها موجه مي شود، راه حلهاي گوناگوني را امتحان كند. اينكه بچه اي بتواند زيپ لباسش را ببندد خيلي مهمتر از اين است كه نمره كامل در درس علوم بگيرد. يك مادر و پدرِ خلاق حرفه اي براي فرزندشان يك معلم تمام و عيار هستند و شيوه هاي درست زندگي كردن و مهارتهاي ارتباطي را به درستي به فرزندشان مي آموزند.

با شركت دادن فرزندمان در كلاسهايي مثل كلاس عكاسي خلاق ويژه كودكان، دوره رباتيك يا كلاس هاي آموزش نقاشي كودكان، از راهنمايي استادان اين هنرهاي خلاقانه نيز بهره ببريم.

يادمان باشد از يك مادر خلاق، كودكي با زمينه مساعد براي خلاقيت پرورش خواهد يافت.  

استاد سلام وب سايت تدريس خصوصي و دوره هاي آموزشي چه به صورت حضوري، چه به صورت كلاس آنلاين براي تمام سنين با معرفي دوره هاي پرورش خلاقيت و آموزش هنرهاي خلاق از مادران و پدران خلاق در راستاي آموزش به كودكانشان، حمايت مي كند.و روز جهاني كودك را به تمام كودكان اين سرزمين تبريك عرض مي كند.


برچسب: كلاس عكاسي، آموزش نقاشي كودكان، كلاس آنلاين، تدريس خصوصي، دوره هاي آموزشي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۱۷:۴۳ توسط:ostadsalam موضوع:

كميته اي براي بررسي اشكالات كنكور تشكيل مي شود

سرپرست وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري خبر داد

كميته اي براي بررسي اشكالات كنكور تشكيل مي شود

سرپرست وزارت علوم، تحقيقات و فناوري درباره رسيدگي به نتايج اعتراضات شركت كنندگان در كنكور سال جاري اعلام كرد كه كميته اي متشكل از وزارتخانه هاي علوم، بهداشت و ساير دستگاه هاي ذيربط براي رفع اشكالات موجود در كنكور تشكيل مي شود

 به گزارش گروه خبر خبرگزاري برنا،سيد ضياء هاشمي درباره اعتراضات به نتايج كنكور توسط برخي از شركت كنندگان و رسيدگي به اين موضوع تصريح كرد: سه شنبه شب در شوراي عالي انقلاب فرهنگي درباره اين موضوع بحث مفصلي شد و وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نيز گزارش بسيار روشني دادند كه البته مشخص شد ضعف قانوني بوده و مورد توجه اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي نيز قرار گرفت
سرپرست وزات علوم ادامه داد: پس از اين جلسه مقرر شد كه كميته اي از وزارتخانه هاي علوم، بهداشت و ديگر دستگاه هاي ذيربط تشكيل شود تا در زمينه رفع اشكالات موجود براي سال آينده، تصميم گيري شود

وي همچنين درباره معرفي وزير پيشنهادي علوم، تحقيقات و فناوري به مجلس شوراي اسلامي گفت: اكثر صاحبنظران حقوقي بر اين عقيده هستند كه رييس جمهوري مي تواند در يك بازه سه ماهه و پس از معرفي اكثريت وزرا و تشكيل دولت، وزراي باقي مانده را معرفي كند؛ ولي براساس تفسير اصل 135 قانون اساسي، حقوقدانان بر اين عقيده هستند كه دولت مي تواند از مهلت سه ماهه خود استفاده كند
وي با بيان اينكه حساسيت هاي كار در وزارت علوم ايجاب مي كند كه با جديت بيشتر اين فرآيند طي شود، اظهار داشت: آقاي رييس جمهوري نيز اهتمام دارند كه در اولين زمان ممكن كانديداهاي پست وزارتخانه هاي علوم، تحقيقات و فناوري و نيرو را معرفي كند تا با راي اعتماد مجلس كار خود را آغاز كنند
هاشمي در پاسخ به اين سوال كه آيا شما هنوز از گزينه هاي پست وزارت علوم هستيد يا خير، گفت: البته گزينه هاي رييس جمهوري منفرد نيست؛ ولي طبيعتا يكي از اين گزينه ها سرپرست وزارت علوم است.

 

منبع:http://www.bornanews.ir 

 

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده تخصصي دوره هاي تدريس خصوصي زيست كنكور, تدريس خصوصي شيمي كنكور,تدريس خصوصي فيزيك كنكور,تدريس خصوصي عربي كنكور, تدريس خصوصي  حسابان كنكور,تدريس خصوصي كنكور و... آرزوي موفقيت عزيزان در كنكور سال آينده را دارد.برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، هزينه تدريس خصوصي، كلاس كنكور، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۶:۲۹ توسط:ostadsalam موضوع:

پانزدهمين نمايشگاه مهر دانشگاه تهران برگزار مي شود

پانزدهمين نمايشگاه مهر دانشگاه تهران برگزار مي شود

پانزدهمين نمايشگاه مهر دانشگاه تهران از ۱۶ تا ۲۶ مهر ۱۳۹۶ در باشگاه دانشجويان اين دانشگاه برگزار خواهد شد

به گزارش گروه اجتماعي برنا ، هدف از برگزاري نمايشگاه مهر، آشنايي دانشجويان ورودي جديد با خدمات حوزه معاونت‌هاي فرهنگي و دانشجويي است. دانشجويان با شركت در اين نمايشگاه با ادارات مختلف اين دو معاونت آشنا مي‌شوند و پايش سلامت جسم و روان دانشجويان در اين نمايشگاه انجام مي‌شود.

تاكنون ۳۰ غرفه در اين نمايشگاه تدارك ديده شده است كه شامل غرفه‌هاي ادارات حوزه معاونت‌هاي دانشجويي و فرهنگي و تشكل‌هاي سياسي، علمي و فرهنگي دانشجويان است. بر اساس پيش‌بيني انجام شده، بيش از ۱۰ هزار دانشجوي ورودي جديد از اين نمايشگاه ديدن خواهند كرد.

گفتني است؛ لازم است دانشجويان ورودي جديد پس از تكميل كارنامه سلامت، از اول مهرماه براي رزرو نوبت معاينات پايش سلامت به نشاني الكترونيكي ems.ut.ac.ir مراجعه كنند. تكميل كارنامه سلامت و انجام معاينات براي كليه دانشجويان ورودي جديد در تمامي مقاطع الزامي است.

منبع:http://www.bornanews.ir

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تدريس خصوصي , تدريس خصوصي كنكور ,تدريس خصوصي زبان انگليسي,  كلاس كنكور ,كلاس آنلاين و... سالي سرشار از موفقيت براي دانشجويان عزيز آرزو دارد.برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي كنكور، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۲۲:۱۳ توسط:ostadsalam موضوع:

تكميل ظرفيت آزمون دكتري ۹۶

سازمان سنجش اعلام كرد :

 

تكميل ظرفيت آزمون دكتري ۹۶

 

به گزارش گروه اجتماعي برنا ، سازمان سنجش اعلام كرد : ظرفيت‌هاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت برخي از كدرشته محل‌هاي تحصيلي آزمون دكتري (ph.d) نيمه متمركز سال ۱۳۹۶ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي امروز در سايت www.sanjesh.org منتشر مي‌شود.

منبع:http://www.bornanews.ir

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تدريس خصوصي كنكوردكترا ,تدريس خصوصي زبان دكترا, تدريس خصوصي زبان آلماني دكترا, تدريس خصوصي ,كلاس آنلاين و ... آرزوي موفقيت براي عزيزان دارد.


برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي زبان فرانسه، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۹:۳۶ توسط:ostadsalam موضوع:

مهدي نويد ادهم: پايه دوازدهم در سال تحصيلي جاري خالي از دانش‌آموز است

دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش با اشاره به اينكه در پايان سال تحصيلي كنوني نظام آموزشي به صورت كامل استقرار خواهد داشت، گفت: در سال تحصيلي جاري پايه دوازدهم خالي از دانش‌آموز خواهد بود

به گزارش گروه آموزش خبرگزاري برنا، مهدي نويد ادهم در پاسخ به اين پرسش كه «نظام آموزشي چه زماني استقرار كامل خواهد داشت؟»، اظهار داشت: در سال تحصيلي گذشته، پايه يازدهم خالي بود.

دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش افزود: در سال تحصيلي جاري پايه دوازدهم خالي خواهد بود و دانش‌آموزي در اين پايه حضور نخواهد داشت؛ ضمن اينكه كتاب‌هاي مربوط به پايه يازدهم نيز بر اساس سند تحول بنيادين آموزش و پرورش بازنويسي شده و عناوين جديدي نيز به آنها اضافه شده است.

وي با اشاره به اينكه در سال آينده، نظام آموزشي جديد استقرار كامل خواهد داشت، خاطرنشان كرد: مطابق با سند تحول آموزش و پرورش، در پايان سال تحصيلي جاري نظام آموزشي استقرار كامل خواهد داشت و دوره دوم متوسطه، 3 ساله خواهد شد.

منبع:http://www.bornanews.ir

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تخصصي تدريس خصوصي, تدريس خصوصي زبان انگليسي,كلاس آنلاين,كلاس مجازي,تدريس خصوصي زبان فرانسه ,تدريس خصوصي زبان آلماني و... سالي سرشار از موفقيت براي تمامي دانش آموزان آرزومند است.


برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي زبان فرانسه، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۲:۱۳ توسط:ostadsalam موضوع:

اسامي پذيرفته شدگان ارشد رشته هاي علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد

مديركل توسعه آموزش علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي از اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان كارشناسي‌ارشد در ۱۵ واحد دانشگاهي مجري علوم پزشكي اين دانشگاه توسط وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش گروه آموزش خبرگزاري برنا، دكتر فرهاد ادهمي مقدم، مديركل توسعه آموزش علوم پزشكي و امور دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر گفت: دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي تهران و واحدهاي دانشگاهي يزد، نجف آباد، تهران شمال، علوم و تحقيقات تهران، تهران جنوب، الكترونيك، شهركرد، شهرضا، كرمان، شاهرود، سمنان، ساري، اروميه و علي آباد كتول از واحدهايي هستند كه اسامي پذيرفته شدگان كارشناسي ارشد به آنها اعلام شده است.

وي ادامه داد: رشته هاي اعلام شده شامل رشته هاي مديريت خدمات بهداشتي درماني، علوم تغذيه، علوم بهداشتي در تغذيه، علوم تشريحي، آموزش بهداشت، اقتصاد بهداشت، بهداشت و ايمني مواد غذايي، علوم و صنايع غذايي گرايش كنترل كيفي و بهداشتي، مهندسي بهداشت محيط، زيست فناوري پزشكي، روان پرستاري، پرستاري داخلي جراحي، پرستاري سلامت جامعه، پرستاري كودكان، پرستاري مراقبت هاي ويژه، نانو فناروي پزشكي، سم شناسي، شيمي دارويي و بيو شيمي باليني هستند.

گفتني است پيش از اين اسامي پذيرفته شدگان در سايت مركز سنجش آموزش پزشكي كشور به آدرس: http://www.sanjeshp.ir اعلام شده است.

منبع:http://www.bornanews.ir

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تدريس خصوصي شيمي,تدريس خصوصي زيست,تدريس خصوصي زبان انگليسي,تدريس خصوصي كنكور ارشد,كلاس آنلاين,تدريس خصوصي و ... آرزوي موفقيت براي اين عزيزان دارد.

 برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي زبان فرانسه، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۱:۳۴ توسط:ostadsalam موضوع:

در چه صورتي دوره آموزشي جايگزين پايان‌‌نامه‌‌ مي شود؟

به گزارش افكار نيوز ، سيدضياء هاشمي سرپرست وزارت علوم در حاشيه جلسه هيئت دولت در جمع خبرنگاران درباره اختيارات دانشگاهها در زمينه پايان‌نامه‌هاي كارشناسي وكارشناسي ارشد و تعلل دانشگاه آزاد در اجرا كردن برخي از بند‌هاي آيين‌نامه مربوطه اظهار داشت: دانشگاه‌‌ها در اجراي برنامه‌هاي آموزشي خود اختياراتي دارند تا در چارچوب ضوابط، تصميماتي را  اخذ كنند.

وي با بيان اينكه در دوره‌هاي كارشناسي ارشد پايان‌نامه تعريف شده‌اي وجود دارد، افزود: جايگزيني دوره‌هاي آموزشي به جاي پايان‌نامه در دانشگاهها منوط به اين مسئله است كه اين جايگزيني براساس ضوابط جزو اختيارات دانشگاه‌‌ها و هيئت امناي آنها  باشد.

سرپرست وزارت علوم درباره تعلل دانشگاه آزاد در زمينه اجرا كردن بخشي از اين آيين‌نامه نيز گفت: وزارت علوم بر اساس اختياراتي كه ضوابط به دانشگاهها داده است در تصميم‌گيري آنها محدويت ايجاد نمي‌كند و همواره به رعايت ضوابط و چارچوب‌هاي كلان  از سوي آنها تاكيد مي‌كنيم

منبع:http://www.afkarnews.ir

استاد سلام مرجع تخصصي برگزاري دوره هاي تخصصي آمادگي كنكور شامل تدريس خصوصي فيزيك , تدريس خصوصي شيمي ,تدريس خصوصي زبان انگليسي, تدريس خصوصي زيست سلولي و مولكولي, تدريس خصوصي رياضي, تدريس خصوصي حسابان و ...آرزوي موفقيت براي عزيزان دانشجو دارد.


برچسب: تدريس خصوصي، تدريس خصوصي زبان انگليسي، تدريس خصوصي زبان فرانسه، كلاس آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۳۰:۴۳ توسط:ostadsalam موضوع: