ostadsalam ostadsalam .

ostadsalam

موافقت با تقاضاي دانشجويان دختر براي بازگشت به شهر خود

رئيس دانشگاه آزاد تاكيد كرد:

موافقت با تقاضاي دانشجويان دختر براي بازگشت به شهر خود

رئيس دانشگاه آزاد گفت: هر دانشجوي دختر اين دانشگاه كه درخواست بازگشت به شهر خود را داشته باشد، با آن موافقت مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از دانشگاه آزاد، فرهاد رهبر ظهر امروز در ديدار با آيت‌الله‌العظمي نوري همداني، بر پيوند ميان حوزه و دانشگاه تأكيد كرد و گفت: يكي از مشكلات جدي محتواي آموزش عالي و مهم‌ترين آن تحول علوم انساني است كه سال‌ها است شعار آن داده شده اما عملي نشده است.

وي افزود: بايد پيوندي ميان اوضاع دانشگاه ايجاد شود تا محتواي علوم انساني مناسب دانشگاه‌هاي ايران توليد شود و دانشگاه آزاد آماده است با كمك حوزه علميه و مراجع، گام‌هاي مثبتي در اين زمينه بردارد.

رئيس دانشگاه آزاد تاكيد كرد:‌ فرهنگ اسلامي و اسلامي‌كردن دانشگاه‌ها يكي از مشكلات ديگري است كه بايد براي رفع آن كوشيد و اين كار نياز به هماهنگي در سطح ملي دارد.

رهبر خاطرنشان كرد: دانشگاه آزاد اسلامي در اقصي نقاط كشور ۴۰۰ واحد آموزشي دارد و يكي از مشكلاتي كه گزارش مي‌شود، اين است كه دانشگاه آزاد اسلامي فرهنگ منطقه را تغيير داده و بايد اين مشكلات را نيز حل كرد.

وي درباره رفع مشكلات فرهنگي گفت: يكي از سياست‌هايي كه دانشگاه در نظر گرفته، بومي‌گزيني است و هر دانشجوي دختري درخواست بازگشت به شهر خود را داشته باشد، با آن موافقت مي‌شود.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي يكي از دغدغه‌هاي اصلي دانشگاه را بومي‌سازي علم و محتواي آموزشي كتب درسي دانست و گفت: بايد ديد چقدر از اين علم كه در دانشگاه به كار گرفته مي‌شود، نافع است و توانسته نيازهاي امروز كشور را حل كند.

رهبر عنوان كرد: ما نياز داريم به سمت حل مشكلات به ويژه مشكل بيكاري جوانان فارغ‌التحصيل از طريق شركت‌هاي دانش‌بنيان برويم.

وي اظهار داشت: در اين زمينه برنامه‌هايي داريم تا با تبديل ايده به محصول و تجاري‌سازي آنها به عرصه ملي و اشتغال جوانان كمك كنيم.

رئيس دانشگاه آزاد گفت:‌ مراجع و فضلا مامن ما هستند و اگر كج‌روي و خطايي داشته باشيم از رهنمودهاي شما و ديگر مراجع و علما استفاده مي‌كنيم تا اين رهنمودها چراغ راه دانشگاه آزاد اسلامي باشند.

منبع : خبرگزاري مهر

 

استاد سلام منبع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تخصصي تدريس خصوصي,هزينه تدريس خصوصي,تدريس خصوصي كنكور انساني,تدريس خصوصي ادبيات انساني,كلاس آنلاين و ... براي تمامي دانش جويان آرزوي موفقيت دارد.


برچسب: تدريس خصوصي، هزينه تدريس خصوصي، كلاس آنلاين، كلاس مجازي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۲۹:۴۷ توسط:ostadsalam موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :